Oferta

Zapraszamy do współpracy

Akumulatory to ogniwa, które są powszechnie używane w wielu miejscach. Kojarzone przede wszystkim z samochodami, dziś są źródłem zasilania nie tylko pojazdów, ale również wielu maszyn i urządzeń. Są istotnym elementem, nie można jednak zapominać, że mogą stanowić również zagrożenie dla środowiska. Zużyty akumulator, uznawany jest za odpad niebezpieczny Z tego powodu należy je zgodnie z prawem i w odpowiedni sposób utylizować. Z Firmą Aku Met, na utylizacji akumulatorów można dodatkowo zarobić. Przekazując nam akumulatory, otrzymacie Państwo za nie pieniądze. Zawsze oferujemy dobre ceny akumulatorów.

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby oraz firmy, które mają zużyte akumulatory z wszelkiego rodzaju pojazdów i urządzeń mechanicznych, baterie oraz ogniwa. Skupujemy każdą ilość tego rodzaju elementów. Zapewniamy ich wywóz, segregację oraz dalszy transport.

Jeżeli macie w warsztacie samochodowym, domu lub w innym miejscu zużyte akumulatory, nie wyrzucajcie ich do kosza niszcząc w ten sposób otaczające nas środowisko naturalne. Mamy lepszy pomysł! Skontaktujcie się z nami! Sprzedając zużyte akumulatory i baterie u nas, możecie połączyć oszczędność pieniędzy z dbałością o środowisko. Nasz skup to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie!