O firmie

Poznaj naszą działalność.

Masz zużyte akumulatory lub baterie?
Zastanawiasz się co z nimi zrobić?
Nie zwlekaj i już dziś zgłoś się do naszej firmy!

Działamy w branży usług świadczonych na rzecz ochrony środowiska. Nasze główne cele to pozyskiwanie, jak największej ilości surowców z odpadów i ich ponowne wykorzystanie. Chcemy ograniczyć zużycie surowców naturalnych, zmniejszyć ilości odpadów oraz zminimalizować ich negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Wszystkie realizowane przez nas usługi, wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami. Posiadamy stosowne decyzje, uprawnienia i zezwolenia do świadczenia usług znajdujących się w naszej ofercie. Dysponujemy odpowiednim zapleczem - niezbędnym, specjalistycznym sprzętem. Naszym klientom oferujemy własny transport przystosowany do przewozu odpadów niebezpiecznych, specjalistyczne pojemniki, a także kontenery do przechowywania materiałów szkodliwych.

Nasza kadra składa się w wykształconych i młodych pracowników mających wiedzę i doświadczenie w zakresie ochrony środowiska. Dzięki profesjonalnemu i rzetelnemu podejściu do swoich obowiązków każdy nasz klient obsługiwany jest na najwyższym poziomie. Oddając do nas zużyte już rzeczy, masz pewność, że nie trafią one w niepowołane ręce i nie przyczynią się do zatruwania środowiska. Służymy fachowym doradztwem!

AKUMET Skup akumulatorów

ul. Jana Pawla II 52
33-300 Nowy Sącz

NIP: 734 354 48 61

REGON: 366131862

KRS: 0000653802

biuro@akumet.eu

Dokumenty

KRS

Pozwolenie